MergerPlace

Business Brokers in Estonia


Avaeksperdid Ltd.

Avaeksperdid Ltd.

Markiisien avulla on helppo rakennuksen ulkoilmettä raikastaa ja luoda kesäinen ilmapiiri. Saatavissa on laaja valikoima eri käyttötarkoituksen ja toimintaperiaatteen markiiseja.

Avaeksperdid Ltd

Avaeksperdid Ltd.

Meie põhiliseks tugevuseks on meie kogemused. Ja seejuures ei nimeta me kogemuseks seda, kui inimene mõne kuuga töövõtted kätte õpib, vaid aastakümnetepikkust vastaval alal tegutsemist.

Health Guide

Health Travel Guide

Gastric bypass surgery is a bariatric procedure that brings the most rapid weight loss. It is the most popular of all types of bariatric surgery thanks to how effectively it works. Under professional care, all patients who partake this operation receive detailed instructions for managing any risks i ... More Info

BCS Auto

BCS Auto

Oma kogemustele tuginedes aitame teha parima valiku auto, selle lisavarustuse ja tingimuste osas. Meie pikaajalise autorendi teenus sisaldab kõiki sõiduki jaoks vajalikke teenuseid.

Nomwood OU

Nomwood

Nomwood garanteerib läbi meisterliku projekteerimise ja joonestamise kunsti ning aastakümnete pikkuse ehitushariduse ja -kogemuse maksimaalse kvaliteedi.

Crowdfunding Websites

Crowdestate

Crowdestate is a perfect partner for real estate enterpreneurs having a bright investment idea but not enough capital. Crowdestate will act as a professional funding partner, consolidating hundreds or thousands smaller investment orders into single lump sum.

The Clinic

The Health Clinic

The Health Clinicissa käytetään innovatiivisia kevyitä B-Lite-implantteja ja korkealaatuisia perinteisiä silikoni-implantteja Sebbin, Eurosilicone, Motiva, Polytech ja Nagor.

Multifix EE

Multifix OÜ

Kuna meil kõigil maastureid ei ole ning me sõidame igapäevaselt ringi siiski pigem linnaautodega, siis võib juhtuda, et asfaldil hästi ja usaldusväärselt vedav sõiduk jääb poristel ning kinnikasvanud metsateedel hätta.

Somananda School

Somananda Tantra School

Somananda Tantra School is part of the Agama International, and we are grateful to Swami Vivekananda Saraswati, founder of Agama Yoga and guru of Somananda, for his inspiration, spiritual guidance and support.